Суспільство  |  08.11.18  |  четвер
 

У Києві знову збираються "євробляхери"

Автомобілісти з усієї країни продовжують пікетувати будівлю парламенту, вимагаючи зниження акцизів на розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Мітинг почався ще вчора. Частина автомобілістів ночувала під будівлею Верховної Ради, а частина поїхала, щоб повернутися знову. Поки ніяких радикальних протестних рухів не помічено, однак відомо, що протестуючі збираються на вулиці Грушевського, щоб продовжити пікетувати парламент і висувати свою вимогу до депутатів - зміна оподаткування ввезення автомобілів з-за кордону. У центрі Києва потроху утворюються пробки, хоча рух повністю не перекривають.

Востаннє такий мітинг ледве не завершився блокуванням доріг в аеропорт і на вокзал. У столиці, перед завершенням сесії Верховної Ради, зібралося кілька тисяч автомобілів, які своїм протестом домоглися прийняття потрібного їм закону в першому читанні. Зараз же депутати поставили на порядок денний зниження акцизів на розмитнення і мають намір сьогодні розглянути це питання в другому читанні. Комітет з питань податкової та митної політики вже рекомендував цей закон до розгляду.

Нагадаємо, що податковий комітет ВР підтримав законопроекти про "євробляхи". Рекомендується прийняти ці документи в цілому з урахуванням поправок у другому читанні.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 556

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах