Суспільство  |  20.07.19  |  субота
 

У Києві вшанували пам'ять журналіста Шеремета

Сьогодні в Києві у треті роковини загибелі журналіста Павла Шеремета відбулася акція "Хто вбив Павла? Три роки без відповіді".

Вшанували пам'ять загиблого на місці, де стався вибух його автомобіля, внаслідок якого журналіст загинув. Люди принесли туди квіти.

Присутні на акції друзі, колеги та небайдужі громадяни відзначають, що розслідування вбивства Шеремета рухається дуже повільно.

Серед присутніх, зокрема, був і тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

"Він символ свободи преси, яка так необхідна для сильної демократії. Його загибель була вбивством, яке досі не розслідуване як слід, і не відомі результати. Всі ми прийшли сюди щоб віддати шану пам’яті Павлу Шеремету і підтримати те, що він відстоював, а також вимагати щоб розслідування була закінчене, і ті, хто відповідальні за це вбивство, були притягнуті до суду", - сказав Тейлор.

Нагадаємо, 20 липня 2016 року близько 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка у Києві. Внаслідок вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

За два роки у справі вбивства журналіста Павла Шеремета було проведено понад 20 експертиз і опитано десятки людей, про підозру нікому не повідомлялося.

Про це повідомляє УНН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах