Суспільство  |  17.06.18  |  неділя
 

У Києві відбувається гей-парад

Так званий "Марш рівності", за задумом організаторів, повинен привернути увагу української громадськості до проблем ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів).

Парад пройде центральними вулицями Києва сьогодні, 17-го червня.

В акції візьмуть участь українські активісти і правозахисники. Вперше гей-парад в Україні провели в 2013 році. Практично всі проведені марші закінчувалися бійками між правоохоронцями і націоналістами, які виступають проти пропаганди ЛГБТ.

Загалом запланована участь понад п'ять тисяч осіб.

Офіційно проти параду виступив предстоятель Української Православної Церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій. Підтримали проведення маршу депутати Європейського парламенту. Вони також закликали своїх колег з Верховної Ради приєднатися до ходи.

ДОПОВНЕНО

Перед початком ЛГБТ-маршу поліція затримала кілька десятків людей. Затримання осіб, які виступали проти проведення маршу, відбулося на вулиці Володимирській, біля Національного театру опери та балету України ім. Шевченка. Після затримання людей відвезли за різними райвідділах поліції. Пізніше глава київської поліції Андрій Крищенко заявив 58 затриманих цього ранку.

 

 

Коментарі (41) перегляди: 2105

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...