Суспільство  |  24.08.19  |  субота
 

У Херсоні створили рекордний український прапор

Полотнище створили з прапорів, привезених волонтерами з Донбасу. На них залишили свої автографи українські військові

Новий національний рекорд України був встановлений в Херсоні в п'ятницю, 23 серпня. Там на честь Дня Державного прапора України створили полотнище довжиною 152 метри 40 см, повідомляє УНІАН.

Зазначається, що рекордний прапор створили із 112 державних прапорів, привезених волонтерами з Донбасу. На цих прапорах залишили свої автографи українські військові і бійці добровольчих батальйонів, які брали участь у бойових діях на сході України.

За словами керівника Національного реєстру рекордів України Лани Вєтрової, такого роду досягнення вона за свою багаторічну роботу фіксує вперше.

"Ми фіксували не один рекорд, пов'язаний з прапорами України, але такого за багато років роботи Національного реєстру не було точно",

- сказала Вєтрова.

Вона вручила сертифікат про встановлення рекорду першому заступнику голови Херсонської ОДА Дмитру Бутрію.

Своєю чергою, чиновник сказав, що в наступному році влада хоче запросити в Херсон волонтерів з усіх областей України, запропонувати їм привезти такі ж на схові в них прапори, щоб встановити рекорд, який об'єднає Україну.

Як повідомлялося, 23 серпня в Україні відзначався День Державного прапора. Напередодні президент Зеленський запропонував провести в цей день флешмоб. Він закликав не полінуватися і "вдягнути вулиці у жовто-сині кольори".

У цей день також у Києві пройшла церемонія підняття прапора України за участю президента Зеленського.

Про це повідомляє Соцпортал

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1380

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах