Суспільство  |  28.10.20  |  середа
 

У Дніпрі провели в останню путь найстаршу волонтерку України (відео, фото)

У Дніпрі сьогодні, 27 жовтня попрощалися з відомою волонтеркою бабусею Лю. На території лікарні ім. Мечникова військовий капелан отець Дмитро Поворотний провів церемонію відспівування, повідомляє “Укрінформ”.

Попрощатися з бабусею Лю прийшли волонтери і патріоти України.

“Ми познайомились з бабусею Лю в 14-му. Вона була знайома кожному волонтеру в штабі та в шпиталі, кожному бійцю та волонтерам з команди Вокзал-Дніпро. Це була маленька жінка з величезним серцем”,

— говорить про жінку-волонтерку голова благодійного фонду “Відкрите серце” Світлана Свердличенко.

Зазначається, що Людмила Григорівна Твердохліб застала Голодомор і Другу світову війну, і тому вважала, що потрібно допомагати тим, хто оберігає мир.

За її словами, її дід був кобзарем, спадкоємцем козаків, він розповідав їй про героїчне минуле української нації та її героїв.

Влітку і навесні бабуся Лю самостійно вирощувала квіти в саду і овочі на своєму городі. А потім продавала їх в центрі міста.

Виручені гроші передавала до шпиталю на лікування бійців і потреби армії. Збирала гроші і продавала сувенірну продукцію, оголошуючи всім бажаючим, що просить “не для себе, а для синочків”, як ласкаво вона називала усіх бійців.

Жінка регулярно приходила в центр допомоги військовослужбовцям на залізничному вокзалі Дніпра, спілкувалася з бійцями і молилася за Україну. Могла майже всю ніч розповідати різні історії зі свого життя, читала вірші.

Вона перенесла інсульт і довго хворіла, але до останнього допомагала бійцям.

Бабусю Лю поховали на кладовищі села Ясне Новокадацького району.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах