Суспільство  |  20.10.20  |  вівторок
 

У 70% перехворілих на Covid за чотири місяці — ураження внутрішніх органів

Про це пише Hindustan Times.

У 70% перехворілих Covid-19 за чотири місяці після інфікування виявлено порушення одного або декількох внутрішніх органів.

Учені обстежили понад 200 осіб, інфікованих Covid-19. Середній вік учасників становив 44 роки. Оцінка стану була завершена за 105-160 днів після появи їхніх симптомів.

За словами вчених, за кілька місяців після появи перших симптомів коронавірусу в учасників все ще спостерігалися кардіореспіраторні (92%) і шлунково-кишкові (73%) ураження, а у 42% людей було десять або більше уражень різних органів.

Дослідники стверджують, що були докази легкого ураження органів серця (32%), легенів (33%), нирок (12%), печінки (10%), підшлункової залози (17%) і селезінки (6%).

"Спостерігалося ураження одного і декількох органів, яке було значно пов'язане з ризиком попередньої госпіталізації через Covid-19",

- зазначили вчені в дослідженні.

Вчені зазначають, що існує гостра потреба в подальшій оцінці внутрішніх органів людей після Covid-19, щоб правильно оцінити тривалість впливу хвороби на організм.

Нагадаємо, раніше вчені встановили, що коронавірус порушує зв'язок між певним клітинним білком і кров'ю, внаслідок чого притупляється відчуття болю у інфікованих Covid-19. Тож поки людина дізнається про свій діагноз, вона вже встигне поширити вірус.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Коментарі (0) перегляди: 618

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах