Суспільство  |  18.03.19  |  понеділок
 

Тиждень в Україні буде теплим, - Синоптики

Найближчі дні в нашій країні збережеться тепла погода, але не обійдеться й без циклонів, які періодично заходитимуть в Україну.

Така інформація базується на даних Гідрометцентру.

У понеділок, 18 березня, у західних регіонах України пройдуть дощі. Погода ж, за прогнозом синоптиків, має підвищитися цього дня у всіх областях. На півдні синоптики передбачають від 11 до 17 градусів, на півночі від 11 до 15 градусів, в західних областях температура повітря прогріється до 14-17 градусів. А от на сході країни прогнозується найбільшу прохолодна погода, тут, за словами синоптиків,  температура повітря не підніметься вище 13 градусів.

У вівторок, 19 березня, на заході та півночі країни пройдуть дощі. Сухою погода буде на півдні, сході та в центрі України. Разом із дощами прийде й незначне похолодання. На заході температура повітря становитиме від 7 до 11 градусів, а в інших регіонах буде від 11 до 15 градусів. У південних областях місцями повітря прогріється аж до 17 градусів вище нуля.

В середу, 20 березня, на півночі, заході та в центрі країни знову йтимуть дощі. При цьому, за словами синоптиків, у західних регіонах має відбутися серйозне зниження температури. У денні години там прогнозують від 6 до 9 градусів тепла.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах