Суспільство  |  16.04.18  |  понеділок
 

Творець Telegram обурений забороною месенджера в Росії

На думку Павла Дурова, заборона не завадить терористам та іншим злочинцям користуватися засобами обходу блокування, але цей крок ускладнить життя простих людей.

Про це творець Telegram і вКонтакте написав на своїй сторінці в соцмережах.

"Терористична загроза в Росії залишиться на колишньому рівні, так як екстремісти продовжать користуватися шифрованими каналами зв'язку - в інших месенджерах, або через VPN. Національна безпека Росії знизиться, тому що частина особистих даних росіян перейде з нейтрального до РФ майданчика в контрольовані з США WhatsApp / Facebook",

- заявив Дуров.

Як раніше повідомляли "Ваші новини", в Росії заблокували Telegram. Творців популярного додатка для листування звинувачують в тому, що вони не надають російським спецслужбам ключів для розшифровки повідомлень. А це нібито шкодить боротьбі з наркоторгівлею і тероризмом.

Після цього, творець Telegram дав поради росіянам, як обійти блокування. Павло Дуров порекомендував користувачам з Росії користуватись VPN-сервісами, які вміють шифрувати справжнє місцезнаходження кінцевого комп'ютера або гаджета. Без них в роботі Telegram можуть бути перебої.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 900

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах