Суспільство  |  01.02.22  |  вівторок
 

На очисних спорудах у Львівській області з'явилося стадо диких кабанів (відео)

У місті Моршин зафіксували на відео стадо диких кабанів. Тварин вибігли з лісу на дорогу.

Про це у соцмережі повідомив Роман Марущак, пише Dailylviv.com.

"Ось такі гості з лісу відвідали очисні споруди міста Моршин",

– написав пан Роман у соцмережі.

Як бачимо, дикі кабани не довго перебували на проїжджій частині дороги, були не агресивними.

Довідка

Свиня дика має один з найширших ареалів серед наземних ссавців, і такий широкий сучасний ареал сформувався завдяки розселенню виду за сприяння людини. Цей вид зараз трапляється у геть дикій або здичавілій формі на всіх континентах, за винятком Антарктиди й на багатьох океанічних островах.

Свиня дика була основним об'єктом полювання для мисливців із найдавніших часів і тому полювання та зміни в землекористуванні привели до фрагментації ареалу та знищення виду на Британських островах, у Скандинавії, частині Північної Африки, а також порівняно великій частині ареалу на території колишнього Радянського Союзу і в північній Японії.

Свиня дика населяє області проживання від степів до широколистяних лісів, від Західної Європи до Далекого Сходу, прямуючи на південь до Північної Африки, Середземномор'я, Близького Сходу, Індії, Китаю, Японії (у тому числі острови Рюкю), Тайваню і Великих Зондських островів Південно-Східної Азії.

Розширений за допомогою людини ареал охоплює середовища проживання від напівпустель до тропічних дощових лісів, включаючи очеретяні джунглі, мангрові ліси, сільськогосподарські угіддя. Діапазон поширення за висотною поясністю в Європі: від рівня моря до 2400 м у Піренеях.

В Україні вид поширений у Карпатах (до висоти 1 800 м), у лісовій і лісостеповій смугах.

Про це повідомляє dailylviv

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e