Суспільство  |  08.11.18  |  четвер
 

Тварини Львова отримають 75 нових майданчиків для вигулу

8 листопада, на сесії міської ради Львова представили проект створення нових та реконструкції старих майданчиків для вигулу чотирилапих товаришів.

На черговому засіданні у Львівській міській раді презентували стратегію прогресу в сфері будівництва інфраструктури для вигулу собак. У рамках цього проекту будуть створені нові майданчики та відремонтовані старі.

Реалізація програми відбуватиметься протягом 5 років, тобто, до 2023 року. Орієнтовний бюджет – 23 млн гривень.

До того часу у Львові мають створити  34 прогулянкові маршрути, 24 вигульні майданчики та 17 тренувально-вигульних зон для собак, де вони зможуть бігати без повідків на спеціально облаштованій території.

Прогулянкові маршрути будуть лише для вигулу тварин лише на повідку та з намордниками. Території ж тренувальних майданчиків та вигульних зон будуть обмежені спеціальними огорожами задля того, щоб чотирилапі компаньйони бігали та тренувалися вільно.

Відповідно до розрахунків ЛМР загальна вартість прогулянкових майданчиків коштуватиме місту 340 тис. грн, вигульних майданчиків – 9 600, а тренувальних - 9 600. 

Адреси вигульних майданчиків були вибрані згідно з результатами опитування місцевого населення.

Майданчики облаштують у Галицькому,  Залізничному, Сихівському, Личаківському, Шевченківському та Франківському районах, а також у Рясному та Рясному-2. Адреси територій під вигул собак вже відомі та опубліковані.

У рамках програми вигулу собак також визначили і штрафи, у випадку якщо власник не прибирає за своєю собакою. Сума штрафних санкцій варіюється від 340 до 1380 грн. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах