Суспільство  |  16.01.18  |  вівторок
 

ТРК "Львів" закрила програму "Концерт вітань"

Ця передача була найстарішою на Львівському телебаченні і виходила в ефір щотижня впродовж 40 років. Її незмінним ведучим був Петро Остапишин.

Про закриття проекту повідомив його ведучий.

"Востаннє передача вийшла 31 грудня о 14:00. Ми випускали її раз на тиждень тривалістю 90 хвилин. На ній виросло ціле покоління людей, тому що всі прості люди хотіли побачити як вітають його чи друзів, можна було побачити нові кліпи та почути нові пісні. Мені так і не пояснили причину закриття програми",

- зазначив Петро Остапишин.

Окрім Остапишина, який вів передачу 38 років, її ведучим також був Роман Лемеха, який працював у проекті з 1977 до 2000 року.

Вартість замовлення одного привітання в ефірі популярної телепрограми останнім часом становила 400 грн. За словами Остапишина, програма щомісяця давала компанії дохід у 20-25 тис. грн. Люди замовляли привітання заздалегідь - навіть з 3-4 місяці.

"Ми набрали замовлення на місяць-два. Вже були графіки на січень, але оскільки програму несподівано закрили, то зараз ми зв’язуємося з людьми і повертаємо їм гроші",

- розповів телеведучий.

Згідно з соцопитуваннями, які проводила ТРК "Львів", навіть в останні роки "Концерт вітань" залишався найпопулярнішою програмою компанії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах