Суспільство  |  07.10.19  |  понеділок
 

Автопарк "Львівобленерго" поповнили новими автомобілями та спецмеханізмами

ПрАТ «Львівобленерго» оновлює автопарк для підвищення мобільності оперативно-виїзних бригад та швидкого реагування на аварійні ситуації.

Про це сьогодні, 7 жовтня, повідомили у Гал-інфо у прес-службі ЛКП "Львівобленерго".

Таким чином у компанії здійснюють заміну фізично та морально застарілих автомобілів, більшість з яких виготовлені ще за радянських часів — «УАЗ», «ГАЗ» та інші.

Загалом у 2019 році енергетики придбали 35 одиниць транспорту та спецмеханізмів в межах Інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» та власних коштів.

Це автомобілі “Mitsubishi L-200”, “Renault Dokker”, “Peugeot Boxer”, “Peugeot Rifter”; 2 автопідйомники на базі “Iveco” та “МАЗ”; 2 екскаватори-навантажувачі; ямобур “ХТА-200” “Слобожанець”, краново-маніпуляторна установка.

Новий транспорт отримали оперативно-виїзні бригади та дільниці Жидачівського, Яворівського, Буського, Городоцького, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Перемишлянського, Радехівського, Північного районів електромереж, Львівських міських електромереж, центральної диспетчерської служби.

Закуплена спецтехніка допомагатиме швидше усувати аварійні ситуації, особливо у час стихії.

«Така кількість автотранспорту вперше придбана за останні роки. Тепер працівники зможуть швидко доїхати до місця аварії та відновити електропостачання споживачам. Нова техніка також дозволяє ефективно перерозподілити наявний автотранспорт і підвищити загальну готовність аварійних бригад у всіх районах Львівщини. А ще нові авто суттєво економніші в обслуговуванні та використанні пального», — зазначив директор СО «Львівенергоавтотранс» Ярослав Бойко.

Важливо й те, в яких умовах доїжджають до місця аварії працівники ПрАТ «Львівобленерго». Адже для енергетиків не існує вихідних або свят. І в дощ, і в сніг, і вночі, і вдень оперативно-виїзні бригади працюють для того, щоб забезпечити світло в оселях мешканців Львівщини.

Початок оновлення автопарку став можливим завдяки розумінню і сприянню Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Адже НКРЕКП схвалила відповідні зміни до Інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік.

Загалом в Інвестиційній програмі Товариства виділено 18,8 млн грн (без ПДВ) на оновлення автотранспорту та спецмеханізмів, також у «Львівобленерго» залучили ще 5,6 млн грн власних додаткових коштів.

Львівські енергетики сподіваються на подальшу підтримку з боку держави для продовження ініціативи з оновлення автотранспорту і спецмеханізмів, що є необхідною умовою для надійного електропостачання та енергобезпеки Львівщини.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах