Суспільство  |  06.12.19  |  п'ятниця
 

Трамваї та автобуси почнуть курсувати до площі Двірцевій

Від завтра на пл. Двірцевої розпочне курсувати громадський транспорт — 3 трамвайних маршрути і 13 автобусних.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Завершився І етап реконструкції пл. Двірцевої. Від завтра, 7 грудня, на площі розпочне курсувати громадський транспорт — 3 трамвайних маршрути і 13 автобусних.

Як повідомили у ЛКП "Львівелектротранс", на площу Двірцеву від завтра будуть курсувати трамвайні маршрути № 1, 4, 9, натомість маршрут № 6 продовжить курсувати до ТЦ "Скриня".

"Також від завтра, трамвайний маршрут № 1 змінить ще одну кінцеву зупинку — він курсуватиме від Залізничного вокзалу і на вул. Пасічну",

— повідомили у ЛКП "Львівелектротранс".

Отож, від завтра, 7 грудня, вище перелічені трамвайні маршрути курсуватимуть наступним чином: № 1- "Залізничний вокзал" — вул. Дорошенка — вул. Личаківська — вул. Пасічна, і у зворотному напрямку. № 4 – "Залізничний вокзал" — вул. Сахарова — вул. Вітовського — вул. Вернадського, і у зворотному напрямку № 6 - ТЦ "Скриня" — вул. Миколайчука, і у зворотному напрямку. № 9 — "Залізничний вокзал" — вул. Сахарова — вул. Вітовського — вул. Підвальна — вул. Хмельницького — вул. Миколайчука, і у зворотному напрямку.

"Також від завтра на пл. Двірцева розпочнуть курсувати автобусні маршрути. Йдеться про денні маршрути № 29, 16, 10, 32, 31. А також усі нічні, їх є 7, і експрес-маршрут, який курсує до аеропорту",

— повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах