Суспільство  |  13.06.18  |  середа
 

Трамп заявив, що світ зробив крок геть від ядерної війни

Президент Сполучених Штатів дуже позитивно оцінив свою зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, яку журналісти вже назвали історичною.

Дональд Трамп у своєму Twitter написав, що Кім Чен Ин надав йому гарантії, що КНДР більше не буде розробляти і випробовувати ядерну зброю. В обмін на це корейський лідер отримав гарантії безпеки від США. Також буде вирішено питання видачі заручників, яких на разі утримують в північнокорейських в'язницях.

"Більше ніяких запусків ракет, ядерних тестів або розробок! Заручники повертаються додому до своїх родин",

- підкреслив Трамп.

Нагадаємо, 12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч лідерів США та Північної Кореї. За підсумками переговорів Трамп і Кім Чен Ин підписали документ. У ньому КНДР підтвердила готовність забезпечити процес звільнення Корейського півострова від ядерної зброї, а Білий дім взяв на себе зобов'язання надати гарантії безпеки для Кім Чен Ина і його оточення.

Крім того, Дональд Трамп запросив Кім Чен Ина в гості до себе в Вашингтон і пообіцяв, що відтепер відносини Сполучених Штатів та Північної Кореї будуть кардинально відрізнятися від того холодного конфлікту, який тривав десятиліттями.

Кім Чен Ин також підтвердив, що світ незабаром побачить великі зміни у відносинах між цими країнами.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...