Суспільство  |  14.02.19  |  четвер
 

Синоптик попередила про погодні зміни в Україні

У четвер, 14 лютого, нашу країну накриє атмосферний фронт. Внаслідок цього у Одеській та Вінницькій області будуть спостерігатися опади.

Крім цього у північних і західних регіонах теж прогнозують опади. Інформацію про це на своїй сторінці в facebook розмістила синоптик Наталія Діденко.

У повідомленні вона розповіла, що опади у вигляді дощу і мокрого снігу в залежності від температури повітря, 14 лютого прогнозуються лише у вищезгаданих регіонах, на решті території України їх не буде.

Окрім цього Діденко зазначила, що такі області, як Чернігівська, Сумська та сході країни очікує похолодання. Тут температура опуститься до 4-8 градусів зі знаком мінус вночі. А от на Заході в нічні години буде від + 2 до - 2 градусів, на півночі від 1 до 6 градусів зі знаком мінус. Найтеплішою погода має зберегтися у в південних областях - тут прогнозується до 4 градусів зі знаком плюс.

У столиці України Києві 14 лютого буде хмарно, а місцями очікується мокрий сніг. Внаслідок цього на дорогах збережеться ожеледиця. Температура повітря у денні години прогріватиметься до 0 градусів, а вночі похолодає до 3 - 6 градусів зі знаком мінус.

У п'ятницю, 15 лютого, у більшості областей опади припиняться, очікується холодна погода на сході, на решті ж території прогнозується відлига.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 594

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах