Суспільство  |  24.09.18  |  понеділок
 

Сильний вітер завдав матеріальної шкоди Львову

Вранці, 24 вересня, у Львові через сильні пориви вітру падали дерева та пошкодились зупинки громадського транспорту.

За попередніми повідомленнями в департаменті цивільного захисту ЛОДА, 24 вересня у Львові та області прогнозовано посилення вітру 19–24 м/с (пориви 25–29 м/с). Вранці та вдень місцями буде сильний дощ із мокрим снігом. Також погіршиться видимість на дорогах.

За інформацією у Фейсбуці: на зупинці Рясне 1 сильний вітер зніс конструкції; на вулиці Луганській біля "Кредобанку" на зупинці відірвався боковий захист; на вулиці Липинського біля ДСО впало дерево та загородило першу полосу дороги, обірвалися дроти; на вулиці Луганській, у бік вулиці Стрийської, також лежить дерево; на вулиці Ткацькій перед парковкою - зламане дерево, тож проїзд обмежений.

За оперативними даними, у Шевченківському районі від сильного вітру пошкоджено чотири дерева.

За даними комунальних служб, у Львові через сильні пориви вітру падали гілки, зривалася реклама з бордів і сітілайтів.

"Львівська міська рада звернеться до всіх рекламорозповсюджувачів щодо гарантування безпеки та обстеження відповідних рекламоносіїв. Також Львівська міська рада просить власників літніх майданчиків звернути особливу увагу на безпеку розміщення вуличних парасольок", – зазначено в повідомленні.

Сьогодні працівники комунальних служб працюють у посиленому режимі.

Львівська міська рада просить львів'ян бути обережними через погіршення погодніх умов, особливо не паркувати автомобілі поблизу дерев, а також не прогулюватися міськими парками під час поривів вітру.

Також ЛМР просить громадян повідомляти "Гарячу лінію міста" за номером телефону 15-80 про всі надзвичайні ситуації.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах