Суспільство  |  18.04.19  |  четвер
 

Супрун зробила заяву про контактні зоопарки

Виконуюча обов'язки голови МОЗ Уляна Супрун розповіла, яку неочікувану небезпеку може нести контактний зоопарк.

Зокрема вона наголосила на тому, що у такому виді зоопарків передаються дуже небезпечні бактерії, і не існує препаратів, які могли б з ними боротися.

Про це, в.о. МОЗ, як і завжди написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Уляна Супрун вважає, що найкращим шляхом вирішення цієї ситуації було б повністю заборонити контактні зоопарки. Річ у тім, що тварини утримуються в жахливих умовах і вмирають набагато раніше, ніж в природному середовищі існування. Окрім цього в.о. МОЗ вказала на те, що у таких тварин можуть бути не лише фізичні але й психічні розлади. Відповідно вони представляють величезну небезпеку для дітей. Також вона наголосила й на тому, що дикі тварини є носіями великої кількості захворювань, до яких входять й такі небезпечні, як кампилобактериоз, сальмонельоз, лістеріоз, бруцельоз і багато інших.

"Нове дослідження, представлене в цьому році на Європейському конгресі клінічної мікробіології та інфекційних захворювань (ECCMID) в Амстердамі, показало велику небезпеку контактних зоопарків",

- зазначає чиновник.

За її словами, були проаналізовані бактерії, які найчастіше зустрічаються в таких зоопарках. Виявилося, що в контактних зоопарках переносяться бактерії, які неможливо вилікувати відомими антибіотиками.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 409

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах