Суспільство  |  22.03.19  |  п'ятниця
 

Супрун розповіла про "передвиборне загострення"

Міністр охорони здоров'я розповіла як може проявлятися у простих людей "передвиборне загострення".

Про це вона сама написала на своїй сторінці у Facebook.

Уляна Супрун вважає, що через майбутні вибори президента люди можуть поводитися неадекватно — це виражається в порушенні чужих кордонів і спробах змусити інших людей відчувати небезпеку. Причому, вона зазначила, що люди, які поводяться неадекватно, швидше за все мають психічні розлади й в цьому випадку їм краще звернутися до фахівців. Вона дала кілька порад про те, як ефективніше уникнути неприємних ситуацій:

  • Зберігайте спокій. Маніпулятори мають арсенал прийомів, щоби вивести людину з рівноваги. Це може бути крик, активні рухи, груба поведінка чи вигукування особистих образ. Що можна зробити в такому випадку:
  • Якщо є можливість — розверніться та йдіть геть. Сперечатися та доводити свою точку зору таким людям немає сенсу.
  • Якщо ви міцний горішок — можете вислухати людину та навіть намагатися її заспокоїти, щоби далі перейти до конструктивного діалогу. Це спрацьовує не у всіх випадках, але іноді вартує зусиль.
  • Встановіть міцні особисті кордони. Це ваші залізні принципи й правила, які не можете порушувати ані ви, ані будь-яка стороння особа. Якщо ви триматимете оборону навколо власних принципів — вас буде складно вивести з рівноваги.
  • Інколи знахабнілих людей потрібно “повернути в реальність”. Варто нагадати, що їхня поведінка неприпустима та може мати негативні наслідки. Але в цьому випадку важливо не відповідати агресією на агресію.
  • Підвищення голосу, вказування пальцями чи зневажливе звертання можуть погіршити ситуацію. Краще розмовляйте низьким та спокійним голосом, не намагайтеся перекричати людину, звертайтеся до неї лише після того, як вона все вискаже.
  • Коли надії на конструктивне обговорення взагалі не залишилося, ігноруйте неадекватну поведінку та уникайте будь-якого контакту.

Також вона порадила взагалі уникати спілкування з агресивними людьми, оскільки це заразливо і може стати додатковою причиною стресу і позначитися на самопочутті та настрої. Супрун закликала не дозволяти негативу залишатися з вами, вийти на прогулянку, пробіжку. або просто поговорити з близькою людиною.

Нагадаємо, що Уляна Супрун розповіла як краще поститися. Міністр охорони здоров'я порадила українцям грамотно сформувати свій раціон харчування у Великий піст.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах