Суспільство  |  19.06.19  |  середа
 

Суд визнав незаконним звільнення Зураба Аласанії

Аласанія обійняв посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України з квітня 2017 року терміном чотири роки.

Шевченківський районний суд міста Києва 19 червня визнав незаконним та скасував рішення Наглядової ради ПАТ "НСТУ" про дострокове припинення контракту з головою правління UA: Суспільне мовлення Зурабом Аласанією.

"Суд постановив, що рішення Наглядової ради від 31 січня 2019 року про дострокове припинення контракту з головою правління було прийняте зі значними порушеннями, є незаконним та підлягає скасуванню",

- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України раніше вирішила відкласти своє рішення про розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією до 6 травня 2019 року. Таке рішення рада ухвалила на засіданні 12 лютого. Його запропонувала Тетяна Лебедєва, яка очолювала Наглядову раду до 8 лютого 2019 року, коли збіг термін її головування. На цьому ж засіданні члени Наглядової ради заслухали Зураба Аласанію та повністю схвалили звіт про роботу правління Суспільного протягом 2018 року. Тоді Лебедєва зазначила, що попереднє рішення достроково звільнити Аласанію спричинило великий резонанс у суспільстві.

7 лютого Наглядова рада оприлюднила протокол свого засідання від 31 січня, на якому й ухвалили дострокове розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією.

Зураб Аласанія є головою правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (UA: Суспільне мовлення) з квітня 2017 року. Згідно з контрактом, він має працювати на цій посаді чотири роки.

Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах