Суспільство  |  20.10.20  |  вівторок
 

Степанов попередив, за якої умови буде повернення до жорсткого карантину

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що добовий показник зараження коронавірусом може зрости до 8-10 тисяч протягом найближчих тижнів, у разі позитивної динаміки зростання Україна повернеться до жорсткішого локдауну.

Про це міністр заявив, виступаючи у Верховній Раді, пише НВ.

Міністр попередив, що уряд введе жорсткіші карантинні обмеження, якщо кількість випадків COVID-19 зросте до 11−15 тисяч за добу, а лікарні будуть заповнені більш ніж на 85%.

«Ми додатково будемо забезпечувати введення жорстких карантинних обмежень в країні із застосуванням повного переліку обмежень червоного рівня епідеміологічної небезпеки. Буде розпочато мобілізацію всіх медичних працівників та інших працівників. Буде організовано роботу відомчих закладів для цивільного населення, а також забезпечено роботу польових госпіталів»,

— розповів він.

За словами Степанова, ресурси медичної системи буде вичерпано, якщо добовий показник захворюваності на COVID-19 перевищить 20 тисяч.

«У такому разі ми будемо змушені запроваджувати активацію протоколу медичного сортування з пріоритетом надання медичної допомоги»,

— сказав Степанов.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 5469 осіб, зафіксовано 113 летальних випадків, 3044 пацієнта одужали.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 538

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах