Суспільство  |  17.07.17  |  понеділок
 

Стало відомо яке військове звання має скандальний депутат Дейдей

Соціальні мережі були шоковані інформацією про те, як засуджений у 2012 році за розбій депутат від "Народного фронту" за короткий термін дослужився до високих чинів в МВС.

Депутат від "Народного фронту" Євген Дейдей, який у 2012 році був засуджений на 5 років за розбійний напад на подружню пару з застосуванням зброї, має звання підполковника Національної поліції. Про це стало відомо з документів, опублікованих журналістом Володимиром Бойком, а саме з довідки про поранення Дейдея і його вироку від 2012 року.

Тоді Дейдей визнав свою провину в розбійному нападі та отримав 3 роки умовно. Під час Євромайдана він став одним з сотників "Самооборони".

Нагадаємо, що на початку липня Генеральна прокуратура висунула звинувачення проти Євгена Дейдея в незаконному збагаченні на 4,95 млн грн. Генпрокурор Юрій Луценко намагався через профільний комітет Верховної Ради домогтися дозволу на зняття депутатської недоторканності з Дейдея, проте члени комітету відстояли підполковника МВС і відкинули всі звинувачення ГПУ.

11-го липня Верховна Рада голосувала за зняття недоторканності з Євгенія Дейдея, але депутати не підтримали це рішення. "За" проголосували лише 192 депутатів з необхідних 226-ти.

Відзначимо також, що через три дні після цього голосування стало відомо про поранення Євгена Дейдея на фронті в районі Авдіївки. Про це повідомив депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук.

З його слів, Дейдей був "важко поранений" і потребував переливання крові. Пізніше сам поранений заявив, що поранення у нього легке, а коли в мережу потрапили фотографії з раною, на голову депутата обрушилася хвиля критики за спробу відновити таким способом свою репутацію після серйозних звинувачень з боку Генпрокуратури.

Цікаво, що згідно з інформацією видання "Українська правда", в той час коли Дейдей отримав осколкове поранення, в районі Авдіївки взагалі не велися обстріли ні з боку ворога, ні з українського боку.

Відзначимо, що пораненого Дейдея евакуювали з Авдіївки на вертольоті, а його поранення кваліфікували як теракт.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах