Суспільство  |  03.04.20  |  п'ятниця
 

Стало відомо прізвище топ-чиновника, який передавав таємні дані про оборону України

Причетність посадовця до завдання шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України СБУ встановила 2 квітня.

Служба безпеки України викрила на незаконній передачі таємних даних про оборону держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака.

Про це у Facebook написав колишній радник керівника ГУНП в Одеській області Руслан Форостяк.

«Служба безпеки України викрила держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, який надіслав невідомо кому секретні документи щодо заходів Міноборони на сході України, у морях та Керченській протоці»,

– написав він.

Як повідомляв УНІАН, причетність топ-чиновника до завдання шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України СБУ встановила 2 квітня. Правоохоронці пояснили, що високопосадовець, державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ, що стосується комплексу заходів Міноборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах