Суспільство  |  19.12.18  |  середа
 

Найкращу спортсменку області нагородять у Львівській опері

Найкраща спортсменка Львівщини у листопаді Вероніка Марченко та її тренер Марія Гавелко будуть нагороджені у суботу, 22 грудня.

Про це повідомили у прес-службі відділення НОК України у Львівській області.

Об 11:00 у дзеркальній залі Львівської опери, що знаходиться на проспекті Свободи, 28, відбудеться урочистий захід. 

Вероніка Марченко взяла участь у чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука і досягла значного успіху. Це і стало приводом для надання спортсменці-інструктору Навчально-спортивної бази літніх видів спорту, старшому сержанту, Вероніці Марченко звання найкращої спортсменки Львівщини у листопаді.

Чемпіонат проходив з 11 до 16 листопада 2018 року в Тегерані, що в Ісламській Республіці Іран. На ньому Вероніка Марченко виграла бронзову нагороду в особистому заліку. Тренер спортсменки Марія Гавелко також отримає на урочистому заході пам’ятні подарунки від партнерів відділення НОК України у Львівській області.

Крім Вероніки Марченко у Львівській опері 22 грудня нагородять і художню гімнастку, срібну призерку ІІІ Літніх юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі Христину Пограничну. Нагороду вручить голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Цінні подарунки від партнера НОК України компанії "Самсунг Електронікс Україна" отримають тренер гімнастки Ірина Руда, а також тренер борчині Оксани Чудик Олександр Раковський. Саму борчиню під час семінару-наради НОК України у Києві вже нагородив президент НОК України Сергій Бубка. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах