Суспільство  |  17.07.17  |  понеділок
 

Соцопитування: За продовження війни лише 18% українців

70% респондентів - громадян України готові на компроміси заради миру на Донбасі.

Про це говорять результати соціологічного дослідження "Громадська думка щодо непідконтрольного Донбасу: що змінилося?", передає директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

З її слів, дослідження показало, що абсолютна більшість населення України (70%), як і рік тому, вважає, що для досягнення миру на Донбасі можна йти на компроміси. 18% згодні йти на будь-які поступки для встановлення миру, а більше половини опитаних вважають, що не всі компроміси можна прийняти.

Встановлення миру на Донбасі шляхом війни бачать лише 18% опитаних.

Дослідники відзначають, що, чим на більшій відстані респонденти живуть від лінії бойових дій, тим вони менш готові на компроміси. Так, готовність йти на будь-які компроміси заради миру демонструє кожен четвертий респондент на Сході, а на Заході України лише кожен десятий.

Дослідження провели Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та соціологічна служба Центру Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка не перевищує 2,3%.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...