Суспільство  |  13.12.19  |  п'ятниця
 

Сьогодні у Львові запрацював Різдвяний ярмарок

Від сьогодні, 13 грудня, і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок.

Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць, доповнять ансамбль історичної частини міста та створять затишну атмосферу ярмарку. Як і щороку його проводитимуть на проспекті Свободи та на площі Ринок. Про це інформує прес-служба ЛМР, пише Четверта студія.

«Цього року, через демонтаж фонтану перед Оперним театром, площа Різдвяного ярмарку дещо змінена. Також на площі Ринок було розміщено мистецьку кулю, де функціонуватиме Резиденція Миколая. Це новинка, раніше такого не було.

Наголошу, що цього року на конкурсі міська рада звертала особливу увагу на безпеку. Відтак буде проведено ряд планових і позапланових перевірок. Також було обговорено заборону використовування газових балонів, обов’язкове навчання з техніки безпеки усіх працівників ярмарку, наявність протипожежних елементів тощо”,

— розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Додамо, що організатори ярмарку, окрім встановлення Хатинки Святого Миколая, планують організувати Ходу звіздарів та провести святковий концерт — невимушена класика від хорової капели «Дударик» під супровід оркестру.

Про це повідомляє 4studio

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e