Суспільство  |  20.09.18  |  четвер
 

Смертоносна інфекція охопила Землю, - Медики

Всесвітня організація охорони здоров'я б'є на сполох у зв'язку з поширенням у світі одного з найбільш небезпечних інфекційних захворювань - туберкульозу.

У зв'язку з цим, співробітники вищевказаної організації закликають вживати термінових заходів для запобігання подальшого поширення інфекції.

Саме такі дані були представлені у доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я. У ній також говориться, що лише за минулий рік на туберкульоз були заражені близько 10-ти мільйонів чоловік, а померло - 1,6 мільйона. Слід зазначити, що за словами медиків, саме туберкульоз вважається одним з найбільш небезпечних захворювань. За своєю смертоносності він навіть випереджає синдром набутого імунодефіциту (СНІД).

Одночасно з цим, в ВООЗ заявили, що, починаючи з 2000 року, медикам вдалося запобігти більш ніж 54 мільйони смертей, які могли були бути викликані туберкульозом. У ВООЗ кажуть, що з кожним роком кількість хворих зростає. Такий стан речей викликаний тим, що інфекція перестає реагувати на лікування рифампіцином, який вважається на сьогоднішній день найбільш ефективним препаратом проти туберкульозу. У ВООЗ також попередили, що практично кожен четвертий житель Землі є потенційним носієм туберкульозної інфекції.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 818

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах