Суспільство  |  18.05.18  |  п'ятниця
 

Скрипаль, якого отруїли "Новачком", видужав і виписався з лікарні

Раніше одужала і покинула лікувальний заклад його дочка Юлія. Про це повідомила Національна служба охорони здоров'я Великобританії.

Медики виписали з лікарні колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля, якого, на думку британських правоохоронців, отруїли нервово-паралітичною отрутою "Новачок" російського виробництва.

Нагадаємо, що отруєння Скрипаля та його дочки Юлії, яка приїхала до батька з Росії до Великобританії, відбулося 4-го березня в місті Солсбері. Отца і дочку знайшли в несвідомому стані. Незабаром прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей звинуватила Росію в спробі вбивства Сергія Скрипаля. У результаті Великобританія, США і багато інших країн, зокрема Україна, вислали велику кількість російських дипломатів.

Як  повідомлялося, глава військової науково-технічної лабораторії в Портон-Дауні  Гері Айткенхед заявив, що не знав і не знає в якій країні зробили речовину, якою отруїли Сергія Скрипаля та його дочку. Все, що вдалося встановити, що ця отрута дійсно є "Новачком". Ця заява спровокувала скандал

Раніше розробник "Новачка", пояснив чому Скрипалі не загинули. На його думку, той, хто хотів отруїти колишнього подвійного агента, нічого не знав про хімічні властивості цієї отрути.

Читайте також: Хто такий Сергій Скрипаль і навіщо його отруїли.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...