Суспільство  |  21.09.18  |  п'ятниця
 

САП відкрила справу проти керівника НАБУ

Наголошується, що Ситником послідовно, постійно і систематично здійснюється неправомірне розголошення даних досудового розслідування.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого розголошення даних досудового розслідування директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником.

"Йдеться про вчорашню заяву підозрюваного Омеляна В.В. щодо завчасного повідомлення йому зазначеною посадовою особою про заплановане проведення обшуку за місцем його проживання",

- пояснила прес-служба САП у Facebook.

Зазначається, що заява не є голослівною, адже матеріали кримінального провадження, в якому йому повідомлено про підозру, містять відомості про наявність телефонних з’єднань між Володимиром Омеляном та абонентом, записаним як "Артем Ситник", напередодні проведення обшуку, зокрема о 08:00 год., 11:32 год., 19:09 год., 23:42 год. 2 листопада 2017 року.

Матеріали розпочатого кримінального провадження будуть спрямовані Генеральному прокурору для визначення органу досудового слідства.

САП наголосила, що Ситником послідовно, постійно і систематично здійснюється неправомірне розголошення даних досудового розслідування, що істотно шкодить інтересам кримінального провадження.

Раніше НАБУ повідомило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну про підозру в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації. Натомість сам Омелян вважає справу сфабрикованою і такою, що не містить жодного складу злочину.

САП клопотала про обрання міністру запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 5 млн грн, однак суд відпустив його на поруки і без застави, але зобов'язав міністра здати всі паспорти для виїзду за кордон.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах