Суспільство  |  01.11.19  |  п'ятниця
 

Глава УГКЦ закликає не йти на компроміс з агресором

Глава УГКЦ Святослав наголосив: «Ми не повинні йти на компроміс зі злом».

Глава УГКЦ Святослав зазначив в ефірі програми «Відкрита Церква»: «Перестати чинити зло, почати говорити правду і діалогувати – це ті важливі кроки, які можуть привести до примирення. Проте ми не повинні йти на компроміс зі злом».

Духовний лідер греко-католиків наголосив:

«Коли йдеться про агресора, тобто про того, хто тепер справді нас вбиває і заперечує нам право на життя та існування, то насамперед потрібно чітко собі відповісти: ми не можемо бути примирені зі злом, із відкритим фактом агресії».

Глава УГКЦ підкреслив:

«Коли хтось говорить про примирення з агресором в контексті відкритої війни, то такого типу поведінка мені дуже часто нагадує позицію нацистів у Великій Британії на початку Другої світової війни. Тоді для них такого типу примирення, де-факто, означало капітуляцію Британії перед агресивною політикою Гітлера. Тому, щоб справді вибудувати правильні парадигми та координати нашого пошуку, ми мусимо собі сказати, що із війною, злом та вбивством ми не можемо бути примирені».

Духовний лідер греко-католиків вважає:

«Передусім необхідно перестати чинити зло, щоб ми могли говорити про будь-яке примирення. Потрібно зупинити агресора, зупинити того, хто чинить зло. Я вважаю, що наступний крок – пошук діалогу та можливості спілкуватися».

Глава УГКЦ також зазначив:

«Примирення можливе лише в контексті діалогу. Ще один крок, який ми раніше чи пізніше мусимо зробити, – це сказати правду. Зло повинно бути назване злом, а добро – добром. Адже без того, щоб сказати правду, справедливого миру ніколи не буде. Без правди немає справедливості».

Про це повідомили в департаменті інформації УГКЦ.

Про це повідомляє dailylviv.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах