Суспільство  |  21.02.20  |  п'ятниця
 

[REUTERS] Випадки захворювань на коронавірус у в'язницях в Китаї

Новий коронавірус заразив близько 500 людей у в'язницях Китаю, в той час як Південна Корея повідомила про 100 нових випадків захворювання.

За офіційними даними, у Китаї було понад 75 400 випадків коронавірусу, а 2236 людей померли від хвороби - відомої як COVID-19 - найбільше в Хубеї та його столиці Ухані, де вірус з’явився на ринку дикої природи в грудні.

Коли міжнародні органи влади намагалися запобігти перетворенню вірусу на глобальну пандемію, віце-міністр науки і технологій Китаю Сю Нанпін заявив, що його найбільш рання вакцина буде подана на клінічні випробування приблизно в кінці квітня.

З фінансовими лідерами Групи 20 найбільших економік, які збираються обговорити ризики для світової економіки в Саудівській Аравії у вихідні дні, Міжнародний валютний фонд заявив, що зарано говорити, який вплив вірус матиме на світовий ріст.

Однак азіатські акції занепали, коли страх перед повзучим розповсюдженням хвороби посилав кошти, що тікали на захищені береги американських активів, піднімаючи долар до трирічного максимуму.

"Тривога COVID-19 піднялася на новий рівень на тлі занепокоєння вірусних спалахів у Пекіні та за межами Китаю",

- сказав Родріго Катріль, старший стратег FX в НАБ.

Спік випадків у двох тюрмах за межами Хубэй - у північній провінції Шаньдун та східній провінції Чжецзян - склав більшість із 258 нещодавно підтверджених випадків за межами провінції епіцентру у п’ятницю.

Влада заявила, що чиновники, які вважаються відповідальними за спалахи, були звільнені, і уряд направив команду для розслідування масштабних спалахів у Шаньдун, повідомляють ЗМІ.

Хубей також переглянув кількість підтверджених випадків зараження на 220, щоб врахувати випадки у своїх тюрмах.

Загальний приріст нових випадків у Китаї був порівняно невеликим, але зміни в їх визначенні викликали питання щодо точності його щоденних розмов - і 234 зараження серед ув'язнених за межами Хубея закінчилися 16-ти прямолінійними спадами у нових випадках материка, виключаючи цю провінцію.

Чиновники провінції не сказали, коли було встановлено діагноз 271 випадків у двох в'язницях у цій провінції, але 230 з них знаходились у жіночій в'язниці в Ухані, повідомляє Hubei Daily.

Дані показали, що в Китаї на 20 лютого було підтверджено 889 нових підтверджених випадків коронавірусних інфекцій, порівняно з 394 випадками на день раніше. Число загиблих зросло на 118, найбільше - в Ухані, який залишається під віртуальним блокуванням.

Провінція Ганьсу на північному заході знизила заходи щодо реагування на надзвичайні ситуації з коронавірусом, зробивши це першим регіоном у Китаї після цього лише одного нового випадку за останній тиждень.

Але хтось, кого виписали з лікарні в місті Ченду на південному заході, знову виявив позитив під час карантинного періоду вдома, і газета Комуністичної партії попередила, що помилково вважати, що перемога на горизонті.

"Якщо ми віддамося сліпій впевненості в собі, епідемія може відновитись, і вірус буде експлуатувати нас, коли ми не охороняємося",

- йдеться в коментарі People Daily.

Вірус з'явився в 26 країнах та на територіях, розташованих за межами материкового Китаю - за підрахунками Reuters, загинуло 11 людей - з Південною Кореєю останньою гарячою точкою зі 100 нових випадків із загальним числом 204.

Більшість випадків у Південній Кореї є в Тегу, місті, що має 2,5 мільйона, де заражаються десятки в тих випадках, коли влада, котра описували церкву як «надпоширені події» в церкві, прослідковували інфіковану 61-річну жінку, відому як «Пацієнт 31», яка відвідувала служби.

Південнокорейські чиновники назвали ці дві зони "зонами спеціальної допомоги", де будуть розміщені додаткові ресурси, включаючи військово-медичний персонал та ізолятори для надання допомоги лікарням.

Торгові центри, ресторани та вулиці в Тегу були в основному порожніми, коли мер назвав спалах "небаченою кризою".

У Гонконзі, який підтвердив 69 випадків та дві смерті, десятки поліцейських перейшли в карантин після того, як офіцер випробував позитивні результати після проведення банкету у вівторок.

Ще однією гарячою точкою було круїзне судно Diamond Princess, яке пройшло під карантином в Японії з 3 лютого.

Японія, яка зіткнулася з критикою щодо поводження з бортовим карантином, повідомила про загибель двох літніх пасажирів у четвер, про перші смертельні випадки на борту корабля, де понад 630 випадків є найбільшою групою інфекції за межами Китаю.

Коли міністри фінансів G20 готувалися до зустрічі, керуючий директор МВФ Кристаліна Георгієва заявила, що сподівається, що економічний вплив вірусу буде "кривою V-форми" із різким спадом у Китаї та різким відскоком після стримування вірусу.

"Але ми не виключаємо, що це може бути іншим сценарієм",

- сказала вона.

 

Міністерство торгівлі Китаю заявило, що розглядає більше фінансових заходів для підтримки компаній.

Побоювання заразитись коронавірусом викликали насильство в Україні, де жителі міста зіткнулися з поліцією, палили шини та кидали снаряди у конвой автобусів, що перевозили евакуйованих людей з Хубея до карантинного центру.

 

Про це повідомляє reuters

 
 

Коментарі (16) перегляди: 1003

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах