Суспільство  |  13.09.19  |  п'ятниця
 

Ремонт моста в Дніпрі вилився у підозру семи особам

У провадженні щодо ймовірних зловживань при реконструкції Центрального мосту в Дніпрі правоохоронці повідомили про підозру семи особам, серед яких заступник мера.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, "Укрінформ" з брифінгу прокурорів.

"Встановлено коло підозрюваних у скоєнні вказаного злочину, а саме: заступник міського голови, двоє начальників управлінь міської ради, особа, яка здійснює технічний нагляд, а також засновник, директор та начальник дільниці підприємства-підрядника",

- повідомляється у прокуратурі.

Пряма мова начальника відділу обласної прокуратури Ігоря Голубинського:

"Підрядник повинен був зняти шар бетону в 25 сантиметрів, а зняв 18 сантиметрів. Таким чином, він заощадив приблизно 30% вартості... Сьогодні провели обшуки, в ході яких вилучили документи для перевірки заявлених фактів. За останній рік прокуратура області провела дуже велику об'ємну роботу, і зараз ми можемо сказати, що у нас є результати".

Слідство встановило, що переможець тендерів на проведення капітального ремонту Нового мосту у місті Дніпрі на суму понад 376 млн грн ТОВ "Підприємство МАСТ-БУД" допустило низку порушень.

Так, за результатами комплексної експертизи, зразки бетону, відібрані на мосту, не відповідають класу бетону, зазначеному в проектній документації, встановлені металоконструкції також не відповідають проекту, крім того, завищена вартість будівельних матеріалів.

На думку слідчих, вступивши у злочинну змову, посадовці Дніпровської міської ради та товариства з обмеженою відповідальністю спричинили державі збитки у розмірі 29,5 млн грн.

Наразі їм повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчі дії тривають, будуть проводитись додаткові експертизи та встановлюватись причетність до вказаного злочину інших осіб.

Про це повідомляє Українська правда

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах