Суспільство  |  20.01.20  |  понеділок
 

[REUTERS]Принц Гаррі неохоче закінчує королівську роль

Британський принц Гаррі висловився з сумом через те, що був змушений відмовитися від своїх королівських обов'язків у угоді з королевою Єлизаветою та старшими віндсорами, заявивши, що іншого варіанту не буде, якщо він і його дружина Меган будуть шукати самостійного майбутнього.

Букінгемський палац і королева оголосили в суботу, що Гаррі і Меган більше не будуть працювати членами британської монархії, більше не використовують свої титули «Королівської височини» і тепер платять власним шляхом у житті, звільняючи їх підробляти те, що вони називають "нова прогресивна роль ”.

Новий договір  поклав край кризі, яку подружжя викликало, оголосивши на початку цього місяця, що вони хочуть припинити офіційні зобов'язання та провести більше часу в Канаді та Сполучених Штатах, залишаючись активними гравцями.

У промові до благодійної організації «Sentebale» у неділю явно засмутився Гаррі. Він сказав, що остаточний результат - це не те, чого хотіли він та його американська дружина, колишня актриса.

«Нашою надією було продовжувати служіння королеві, Речі Посполитої та моїм військовим об'єднанням без державного фінансування. На жаль, це було неможливо,

- сказав принц, шостий по черзі на престол.

«Я прийняв це, знаючи, що це не змінює того, хто я є, або наскільки я відданий. Але я сподіваюся, що це допоможе вам зрозуміти, до чого це дійшло, що я відступлюся від усього, що коли-небудь знав, щоб зробити крок вперед у тому, що я сподіваюся, що може бути більш мирним життям ».

Згідно з домовленістю, Гаррі залишиться принцом, і пара збереже титули герцога і герцогині Сассекських, коли вони почнуть новий розкол життя між Британією та Північною Америкою, де вони проведуть більшу частину свого часу. Але вони не візьмуть участі в будь-яких майбутніх урочистих заходах чи королівських гастролях.

Королівські коментатори сказали, що це означає "відмову" від "фірми" - відомої як королівські товариства - і показали, що під теплими словами, в яких вона сказала, що Гаррі і Меган дуже люблять, королева взяла рішучу лінію, наполягаючи на чисту перерву.

Плани подружжя щодо незалежності, оголошені після тривалої перерви у різдвяний період у Канаді, здивували решту королівської родини та залишили королеву та інших старших членів "пораненими" та розчарованими, повідомляють королівські джерела.

Про це повідомляє reuters

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах