Суспільство  |  28.02.20  |  п'ятниця
 

Протестувальники заблокували трасу в Сокільниках

Сьогодні, 28 лютого, мешканці Львівщини перекрили в’їзд в село Сокільники, що поблизу Львова. Вони виступають проти приєднання села до майбутньої Львівської територіальної громади.

Про це повідомила речниця Патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій у коментарі кореспондентці 032.ua. Розпочалася акція протесту орієнтовно о 10:00, її учасниками є до 50 людей. Протестувальники періодично пропускають транспортні засоби - кожні 5 хвилин відкривають для руху дорогу на 3-5 хвилин. На місці події присутні працівники відділу поліції, які здійснюють охорону громадського порядку.

Зазначимо, за даними пресслужби Львівської міської ради, частина мешканців села Сокільники висловила свою позицію на підтримку приєднання населеного пункту до Львівської ОТГ. Відповідний лист представники організації скерували на ім’я міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

Нагадаємо, кореспондентка 032.ua повідомляла, що 27 лютого протестувальники перекрили трасу Львів-Рава-Руська у селі Малехів, що за 3 кілометри від Львова. Вони виступали проти приєднання Малехівської ОТГ до майбутньої Львівської територіальної громади.

Про це повідомляє 032

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах