Суспільство  |  01.12.21  |  середа
 

Президентка Єврокомісії: Час почати дискусію про обов'язкову вакцинацію

Про це вона сказала на брифінгу у Брюсселі, повідомляє "Європейська правда".

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн висловилася за початок дискусій про запровадження обов'язкової вакцинації від коронавірусу в Європейському союзу.

"Якщо подивитися на цифри, у нас зараз вакциновано 77% дорослого населення в ЄС, або 66% всього населення. Це означає, що третина не вакциновані, близько 150 млн людей. Це – багато. Не кожен може бути вакцинований, як маленькі діти чи люди із медичними показаннями, але більшість можуть. І зараз необхідно почати дискусію, як ми потенційно можемо думати про обов'язкову вакцинацію в ЄС. Це потребує дискусії та спільного підходу",

- сказала фон дер Ляєн.

Вона також сказала, що, оскільки виробники вакцин Pfizer і Moderna мають намір доставити ще 360 мільйонів доз до кінця березня, бустери дозу будуть доступні для всіх охочих.

"Ми знаємо з досвіду з "Дельта"- варіантом, що це перегони з часом. Наші вчені вже нам сказали, що повна вакцинація і бустерні дози дають міцний захист проти коронавірусу",

- сказала президентка Єврокомісії.

Нагадаємо, Австрія з першою з країн Європи заявила про намір зробити щеплення від коронавірусу обов’язковим для всього населення з 1 лютого. 

 

Про це повідомляє pravda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах