Суспільство  |  20.04.18  |  п'ятниця
 

Президент Порошенко відкрив перинатальний центр у Львові

20 квітня відбулося урочисте відкриття Львівського обласного перинатального центру, реконструкція якого тривала з 2013 року.

Захід проходив за участі очільника держави.

"Відкриття після реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру дасть змогу розширити доступ жінок до якісних медичних послуг, покращити демографічну ситуацію. Центр врятує життя багатьом дітям та дозволить втілити мрію про щасливе материнство багатьом жінкам",

– зазначив Порошенко.

Президент зауважив, що половину коштів на реконструкцію було виділено з державного бюджету, ще половину надала область. До слова, на ремонт центру, зокрема, на будівництво котельні, виділялися гроші і з бюджету міста Львова. За кошторисом, загалом ця реконструкція обійшлася в понад 244 млн грн.

Сертифікат на медичне обладнання керівництву центру передав Петро Порошенко.

Зараз у перинатальному центрі ще тривають ремонтні роботи. Породіль поки що не приймають. Наразі не відомо, коли заклад почне свою роботу.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, остаточного відкриття центру можна очікувати через місяць.

Щодо нового керівництва Львіського обласного перинатального центру, комісія не змогла визначитися з переможцем серед наявних трьох кандидатів. Відтак на посаду директора медзакладу можуть обрати кризового менеджера.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...