Суспільство  |  21.12.18  |  п'ятниця
 

У Львові змінили правила зарахування дітей до дитсадочків

Відповідне положення виконком Львівської міськради затвердив на засіданні 21 грудня.

Йдеться про зміни щодо зарахування дітей до закладів дошкільної освіти, інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема, тепер батьки повинні зареєструвати дитину у садочок не з першого робочого дня січня, а з першого робочого дня вересня, оскільки навчальний рік розпочинається саме у вересні.

Тобто, у перший робочий день вересня о 9:00 год 2019 року, а це буде 2 вересня 2019, розпочнеться реєстрація дітей народжених в період з 01 січня по 31 серпня 2018 року на 2020 рік у групу раннього віку або на 2021 рік у молодшу.

Дітей, які народилися з 01 вересня 2018 по 31 грудня 2018 року можна буде реєструвати до дитячих садочків в перший робочий день вересня 2020 року у групу раннього віку на 2021 рік або на 2022 рік у молодшу групу.

"Коли ми розпочинали реєстрацію 2 січня, то звичайно, що ці діти, які народилися наприкінці року, мали пріоритет. А ті дітки, які народилися з 1 січня до 31 серпня наступного року, - вони реєструвалися лише через рік. І батьки дуже часто не розуміли, чому так відбувається, що коли вони реєструють дитину до ясельної групи, до групи раннього віку, а там вже є в переліку 10-20, а то і 50 діток. Тому, тепер ми зрівноважуємо цю систему",

- пояснила начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Нововеденням є й те, що батькам тепер необхідно завантажити у систему скан-копію свідоцтва про народження дитини, скан-копію пільгового посвідчення, а також принести довідку із Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, що мають пільги, які видає орган соціального захисту за місцем проживання.

Крім того, до попереднього переліку внесли ще дві пільгові категорії дітей: з багатодітних сімей, а також ті діти, чиї батьки працюють у відповідному дитзакладі.

Зазначається, що батьки матимуть можливість змінювати місце реєстрації дитини лише один раз на місяць і обов’язково додавати відповідну скан-копію документу

У відкритому доступі можна буде побачити списки дітей, які зареєстровані в системі, порядковість розташування електронної заявки у певній віковій групі та кількість вільних місць у певній віковій групі на бажаний рік зарахування.

Також чиновниця заявила, що батькам, які зареєстрували дітей у 2017−2018 роках до дитячих садків м. Львова, система реєстрації не змінилася. Скановані копії документів можна внести в бланк заявки до 10 травня 2019 року.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 2893

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах