Суспільство  |  11.10.21  |  понеділок
 

Посилення карантину у Львові: у четвер зупинять великі розважальні заходи

А з 18 жовтня очікуються обмеження щодо позашкілля, навчання у школах, вузах, коледжах.

Сьогодні у мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, де обговорили посилення карантину. Адже ситуація із захворюваністю доволі складна, щоденно збільшується кількість госпіталізацій, зокрема серед дітей. Відтак, рішення штабу запропонують на розгляд міської комісії з питань ТЕБ і НС, яка засідатиме цього тижня. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми сьогодні розглянули ситуацію з поширенням ковіду на території міста Львова, власне заслухали звіт і можемо констатувати, що ця хвиля за динамікою зараз нагадує ту хвилю, яка була весною цього року, тобто динаміка зростає. Специфіка цього штаму в тому, що він дуже вражає дітей, і ми бачимо це за кількістю хворих в лікарні Охматдит. Тому з нашого боку є готовність і ми звернулися щодо відкриття ковідних пакетів в дитячій лікарні на Орлика і в пологовому будинку на Мечникова, тому це будуть ще два додаткові міські заклади до тих чотирьох лікарень, які вже приймають хворих на ковід.

Також, зважаючи на динаміку поширення і збільшення кількості захворілих, ми проговорили на штабі посилення заходів у різних сферах – бізнесу, культури тощо. Із четверга вступають в дію обмеження щодо великих розважальних заходів. Також ми проговорили виконання з 18 жовтня обмеження щодо позашкілля, навчання у школах, вузах, коледжах. Ці заходи будуть посилені, ще цього тижня ми проведемо комісію ТЕБ і НС, а вже завтра ми плануємо провести zoom-зустрічі із середовищами для того, щоб узгодити і проговорити ефективність тих обмежень, які вступатимуть в дію з наступного тижня»,

- зазначив у коментарі перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

 

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах