Суспільство  |  13.11.19  |  середа
 

Посол Японії проінспектував відновлені коштом його країни об’єкти на Луганщині

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї під час поїздки до Луганської області проінспектував кілька об’єктів, відновлених коштом його країни.

«Уряд Японії підтримує Україну із часу набуття нею незалежності. Та у 2014 році ми підсилили допомогу людям, які постраждали від конфлікту на сході України. Це стосується і політичної підтримки – ми поважаємо суверенітет та територіальну цілісність України»,

- підкреслив Кураї.

За словами дипломата, мета його приїзду на Лугащину - пересвідчитися в ефективності реалізації проєктів, які підтримуються Японією та впроваджуються Агентством ООН у справах біженців в Україні та ЮНІСЕФ, оцінити поточну ситуацію в регіоні, а також зробити якомога більше для підвищення рівня обізнаності міжнародної спільноти.

«Ми щиро вдячні народу Японії та її уряду за допомогу і підтримку Луганщини. Ми це дуже цінуємо та сподіваємося на подальшу співпрацю», 

- наголосив Гайдай.

Після брифінгу в Луганській ОДА японська делегація разом з представництвом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців відвідали відремонтовану за японські гроші їдальні в школі-гімназії м. Золоте, а також кілька будинків мешканців Попасної, відновлені після того, як були зруйновані внаслідок обстрілів російськими терористами.

За даними посла Японії, уряд його країни в цьому році виділив на реалізацію проєктів Управління Верховного комісара ООН у справах біженців на території Луганської області 800 тис. доларів.

Про це повідомляє ukrinform.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах