Суспільство  |  12.06.19  |  середа
 

Помер соліст Львівської опери Роман Вітошинський

Вночі 11 червня, на 79 році життя помер Роман Вітошинський.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив соліст Львівської опери Олег Лихач.

Роман Вітошиський багато років був солістом Львівського національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької та викладачем музичної академії імені  Миколи Лисенка.

"Ранішній дзвінок. Тривожне передчуття. Сьогодні вночі пішов у засвіти Роман Вітошинський. Неперевершений артист, педагог, Людтна з великим серцем. На усім не вистарчатиме вас, Дідусько", - написав на своїй сторінці у Facebook Олег Лихач.

Український співак, ліричний тенор, Роман Вітошинський народився 7 листопада 1940 року у місті Монастирська Тернопільської області. У 1969 році закінчив Львівську консерваторію. З 1968 року був солістом Львівського театру опери та балету, а також викладачем Львівської музичної академії. У 1940 році Роману Вітошинському присвоїли звання Народного артиста України.

Роман Вітошинський виконував основні партії в операх "Травіата" "Ріголетто" Дж. Верді, "Шукачі перлів" Ж. Бізе, "Богема", Дж. Пуччіні, "Летюча миша" Й. Штрауса, "Севільський цирульник" Дю. Россіні. Гастролював у Польщі, Німеччині, Франції, Канаді, США та інших країнах.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах