Суспільство  |  21.04.18  |  субота
 

Польща хоче переманити до себе українських хірургів

Польська медицина зіткнулася із дефіцитом висококваліфікованих кадрів в області хірургії, частина з яких поїхала в інші країни ЄС, а друга вже пенсійного віку.

Про це пише польське видання Polska The Times.

Згідно зі статистикою, близько 40% всіх польських хірургів є людьми пенсійного віку. Молодих фахівців в цій сфері катастрофічно не вистачає, тому що багато хто з них вважають за краще працювати в Німеччині або Великобританії, де вони будуть отримувати в кілька разів більше.

У Польщі бачать тільки один вихід із ситуації, що склалася - визнати медичні дипломи українських хірургів і переманити їх до себе, тим більше, що багато хто з них є фахівцями високого класу.

Видання наводить слова декана одного з медичних університетів Польщі, професора Мацея Малецького. Він стверджує, що необхідно спростити в'їзд для українських хірургів, а також спростити визнання їхніх дипломів, але при цьому такі фахівці обов'язково повинні скласти іспит і пройти стажування.

Як раніше повідомляли "Ваші новини", в США прогнозують, що населення України суттєво скоротиться. Про це свідчить статистика аналітиків і соціологів Організації Об'єднаних Націй, пише авторитетне американське видання Bloomberg. Згідно із тенденцією і соціально-економічними показниками, вже до 2050 року українців стане менше більш ніж на третину (36%), а більшість населення буде похилого віку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...