Суспільство  |  05.12.18  |  середа
 

Львівська ялинка незабаром приїде до міста

Новорічну ялинку, що буде прикрашати площу біля Оперного театру, вкотре буде подаровано Львову.

Про це повідомила директор Департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда.

5 грудня 2018 року, на прес-конференції ЛМР стало відомо, що головна ялинка міста Лева буде встановлена 11 грудня, та не буде придбана за місцеві бюджетні кошти – новорічну красуню Львову подарує мешканка міста Брюховичі. Жінка звернулася до міської ради, щоб повідомити про бажання віддати свою ялинку.

Заввишки дерево становить 20 метрів, що є оптимальною висотою для головної новорічної ялинки. Львівська міська рада оплачує лише декоративну частину – це дозволило зекономити міському бюджету близько 10 тисяч гривень.

До того ж, ЛМР планує прикрасити новорічну красуню по-новому – ялинка буде прикрашена монохромними іграшками та отримає вишукану ілюмінацію.

Арт-директор компанії "Львівські ярмарки" Ольга Гренюх заявила, що компанія закупила майже 8-кілометрову закордонну гірлянду-ілюмінацію – ялинка буде прикрашена суто в європейському стилі, тобто, на ній не буде жодних іграшок. Також біля ялинки не буде звичної огорожі, а будуть декорації-подарунки різної висоти, які й будуть навколо дерева.

 

 

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1535

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах