Суспільство  |  24.05.22  |  вівторок
 

Під завалами одного будинку в Маріуполі знайшли одразу 200 тіл

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у телеграмі.

У Маріуполі під час розбору завалів однієї з багатоповерхівок виявили одразу близько 200 тіл з високим ступенем розкладання.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у телеграмі

“Маріуполь. Могильник. При розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих під завалами з високим ступенем розкладання”,

– написав він.

За його словами, місцеві жителі відмовились збирати та упаковувати тіла загиблих, тому МНС Росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці, і тепер через частково розібрані завали майже у всьому кварталі чути сморід. У Маріуполі фактично зупинився процес перепоховання з дворів багатоповерхівок.

Наразі роботи з поховання та ексгумації виконує так звана “Державної корпорації “Ритуал”” з Донецька. Але для “офіційного” безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в “морг”. При цьому потрібно заявити, що тіло щойно виявили, або погодитись на запис відео, на якому необхідно сказати, що загиблий був убитий українською армією.

Андрющенко підкреслив, що через такі умови в імпровізованому моргу біля “Метро” на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів. Таким чином Маріуполь зараз перетворився на суцільне кладовище.

Зазначимо, що, як повідомляв міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, місто стоїть на порозі спалаху інфекційних захворювань.

“100 тисяч жителів продовжують жити без води. Каналізація не працює. По всьому місту знаходяться хаотичні поховання. Під час характерних для Маріуполя літніх дощів все це буде потрапляти до річок, моря та джерел, звідки люди беруть воду. Тому нам потрібні стійкі зелені коридори для евакуації маріупольців. Разом з міжнародними партнерами маємо зробити все, щоб врятувати людей”,

– наголосив міський голова Вадим Бойченко.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e