Суспільство  |  21.01.18  |  неділя
 

Під Донецьком відкрили пам'ятник загиблим бійцям АТО

На пам'ятнику зображений військовослужбовець 90-го окремого аеромобільного батальйону старшина Максим Рідзанич.

У Краматорську на базі окремої аеромобільної бригади в суботу, 20 січня, відкрили пам'ятник загиблим захисникам України.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО в соцмережі Facebook.

Зазначається, що основа пам'ятника - гранітна плита 3,5 м заввишки - була привезена із Житомирської області. На монументі зображений військовослужбовець 90-го окремого аеромобільного батальйону ім. героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова - старшина Максим Рідзанич. Саме його група останньою виходила з Донецького аеропорту (ДАП) 23 січня 2015 року.

У відкритті взяли участь керівник антитерористичної операції, командувач десантно-штурмових військ (ДШВ) Збройних сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський, командири військових частин ДШВ і військовий капелан отець Василь Іванюк, який провів молебень і освятив пам'ятник.

"Зараз ми ще раз звеличуємо мужність і героїзм тих, хто залишився в ДАПі назавжди, хто пройшов через тортури і жахи полону, хто залишився в живих і вийшов з понівечених споруд аеропорту. Ми продемонстрували Україні, світу і навіть противнику: коли того вимагає бойова обстановка - саме в такий спосіб оборонятимуться будь-які будівля чи квартал у будь-якому, без винятку, населеному пункті чи регіоні нашої держави. При цьому незалежно від того, якою мовою розмовляють його жителі",

- сказав керівник АТО.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах