Суспільство  |  12.07.19  |  п'ятниця
 

Переселенець з Донецька відсудив у Росії понад 1 мільйон гривень

Суддя Приморського районного суду м. Одеса постановила стягнути з Росії 1,088 млн грн відшкодування моральної шкоди за війну на сході України.

Про це повідомляється на сайті всеукраїнського громадського руху "Сила права".

Суд постановив "стягнути з Російської Федерації на користь Шкребтія Сергія Григоровича відшкодування моральної шкоди 1 088 886, 68 грн (один мільйон, вісімдесят вісім тисяч вісімсот вісімдесят шість гривень, шістдесят вісім коп.)".

До вимушеного залишення окупованої території Донецької області Сергій працював на заводі охоронцем. Відкрито засуджував російську агресію в Криму й активно відстоював свою проукраїнську позицію. У грудні 2014 року прийняв рішення залишити окупований Російською Федерацією Донецьк та переїхати до Одеси, аби мати змогу жити, не турбуючись про свою безпеку.

"Виконання таких рішень можливе лише у примусовому порядку через арешт активів РФ на території України та інших держав. Ми готуємо арешт російських активів, розташованих в Західній Європі. Для арешту великих активів необхідно в короткий термін отримати велику кількість судових рішень на значну суму. Це дозволить значно прискорити виконання рішень для кожного постраждалого. Впродовж всіх п’яти років війни "Сила права" виконує функції, на які влада виявилася не здатною",

– зазначив голова "Сили права" Андрій Сенченко.

За п’ять років роботи громадського руху на користь постраждалих отримано та набуло чинності понад 1000 судових рішень, арештовані перші російські фінансові активи на суму $3,5 млрд, які будуть використані на виплати компенсації моральної та матеріальної шкоди громадянам, що постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Вся юридична та організаційна допомога "Сили права" безоплатна.

Про це повідомляє Еспресо

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах