Суспільство  |  25.05.19  |  субота
 

Паводок на Заході спадає: відомі масштаби негоди

Найбільше від потопу постраждала Івано-Франківська область.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У ДСНС поінформували, що станом на ранок суботи, 25 травня, немає підтоплень житлових будинків. Відомство зазначає, що рівень води поступово спадає.

Внаслідок інтенсивних опадів протягом 20-23 травня Івано-Франківська область серйозно постраждала від повені: в зону підтоплення потрапили 1721 житловий будинок та 6137 дворогосподарств у 78 населених пунктах області.

Повідомляється, що підтопленими лишаються 27 дворогосподарств у 5 населених пунктах області: Калушський район (місто Калуш, село Перевозець), Городенківський район (село Топорівці), Надвірнянський район (село Пнів), Рогатинський район (село міського типу Букачівці).

Також потоп накрив і Закарпатську область, хоч і наніс меншої шкоди. Зазначається, що протягом 20-23 травня в зону підтоплення потрапили 114 житлових будинків, від яких вода вже відійшла.

Окрім того, підтопило 574 підвальних приміщення житлових будинків (залишаються підтопленими 90), 610 дворогосподарств (залишаються підтопленими 153), 1988 га сільськогосподарських угідь (залишаються підтопленими 492 га), 170 га пасовищ (залишаються підтопленими 52 га).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах