Суспільство  |  26.02.20  |  середа
 

Отримано результати тестів на коронавірус евакуйованих з Китаю українців

Результати тестів персоналу, який працює в цьому санаторії, очікується отримати 28 лютого.

У 48 евакуйованих з Китаю осіб, які перебувають на обсервації у санаторії в Нових Санжарах (Полтавська область), коронавірусу не виявлено. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу в Нових Санжарах повідомив радник прем'єр-міністра Антон Турупалов.

"Ми отримали сьогодні перші результати. Це для нас добра новина. 48 проб, які до нас сьогодні надійшли, результати, виявилися негативними. Тобто, вже ми точно знаємо, що 48 осіб, які тут перебувають, у них немає цього коронавірусу... Ми ще їх будемо робити і будемо отримувати наступні результати, будемо повідомляти вам. Очікуємо, що вони будуть такі самі",

- сказав він.

Водночас Турупалов зауважив, що в будь-якому випадку Полтавська область, як і будь-яка інша, готова оперативно реагувати в разі виявлення коронавірусу. Результати тестів персоналу, який працює у Нових Санжарах, очікується отримати 28 лютого. Як повідомляв УНІАН, наприкінці грудня 2019 року влада Китаю заявила про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу COVID-19. 20 лютого 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з Уханя, помістили на 14-денну обсервацію у медичному центрі "Нові Санжари" на Полтавщині.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах