Суспільство  |  04.03.20  |  середа
 

Олімпіада-2020: чи скасують ігри у Токіо

Організатори Олімпіади-2020 прокоментували можливість скасування ігор у Токіо.

Організатори Олімпіади 2020 року спростували чутки щодо можливості скасування ігор через коронавірус.

Президент організаційного комітету Олімпійських ігор Токіо-2020 Йошіро Морі спростував у середу, 4 березня, чутки, що нібито ігри можуть бути скасовані через спалах коронавірусу.

"Я абсолютно не розглядаю це", - сказав Морі журналістам на брифінгу, коли його запитали про можливе скасування, повідомляє агенція Reuters.

На запитання, коли організатори можуть ухвалити рішення про зміни в Олімпіаді, він відповів:

"Я не Бог, тому я не знаю".

Морі додав, що був радий почути, як президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах висловив упевненість у тому, що Олімпійські ігри в Токіо пройдуть за графіком. Генеральний директор олімпійського комітету Токіо Тошіро Муто також висловив упевненість, що літні ігри почнуться 24 липня.

Європа скасовує публічні заходи

Як відомо, між тим у Європі через спалах коронавірусу скасовано низку масштабних заходів, які мали відвідати сотні тисяч осіб. Так, у Парижі не проводитимуть книжковий ярмарок, який мав відбутися 20-23 березня 2020 року. Очікувалося, що паризький книжковий салон відвідають 160 тисяч людей. Також скасовано проведення книжкового ярмарку в східнонімецькому місті Лейпциг. Минулого року книжковий ярмарок у Лейпцигу відвідали 286 тисяч осіб.

Не буде проведений і Женевський автосалон після того, як уряд Швейцарії 28 лютого оголосив про заборону проведення громадських заходів, кількість учасників яких перевищує 1000 осіб. Організатори Женевського автосалону, який мав відбутись з 5 до 15 березня, очікували приблизно 600 тисяч відвідувачів.

У Венеції 23 лютого через побоювання поширення коронавірусу скасували проведення карнавалу, який мав тривати до 25 лютого. А у Барселоні через коронавірус був скасований Світовий мобільний конгрес. Цього року на цьому заході очікували понад 100 тисяч відвідувачів та понад 2800 учасників.

Про це повідомляє www.dw.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах