Суспільство  |  28.03.13  |  четвер
 

Обласна рада Львова створить портал для українських емігрантів

Інтернет-портал для підтримки закордонної освіти цьогоріч хочуть створити за кошти Львівської облради.

Такий сайт хочуть створити в рамках Регіональної програми співпраці із закордонними українцями, трудовими мігрантами та реемігрантами на 2013-2015 роки.

Про це повідомили сьогодні на спільному засіданні комісії з питань євроінтеграції, комісії з питань освіти і науки, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради

Як розповів на засіданні керівник комісії з питань євроінтеграції Павло Хобзей, ресурс буде призначений для того, щоб розширити знання українців закордоном, особливо дітей шкільного віку, про Україну. Там міститиметься інформація про історію України, її мову, літературу та географію.

Хобзей зазначив, що для запуску і початкової розробки порталу потрібно 14 тис. грн., які виділить Регіональна програма співпраці із закордонними українцями. Проте, ця сума з часом збільшиться, оскільки потрібні будуть кошти для того, щоб наповнити сайт контентом.

За інформацію, якою наповнятимуть сайт, будуть відповідати спеціальні групи фахівців, запевнив голова комісії з питань євроінтеграції.

Затвердження програми відбуватиметься на сесії Львівської облради 2 квітня.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2491

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах