Суспільство  |  07.05.18  |  понеділок
 

В Україні посилять вимоги до харчування в закладах освіти

Найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, стане запровадження системи НАССР.

З 20 вересня 2019 року контроль за безпечністю харчування в закладах освіти буде здійснюватися за новими правилами. Про це інформує Міністерство аграрної політики та продовольства.

Зокрема, найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, стане запровадження системи НАССР (міжнародна система аналізу небезпечних факторів харчування). Така вимога передбачена Законом України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Окрім впровадження системи НАССР, підприємства, які надають послуги харчування в закладах освіти, мають бути внесені в Державний реєстр потужностей операторів ринку (або, якщо необхідно, отримати експлуатаційний дозвіл). Також оператор ринку повинен мати можливість встановити інших операторів ринку, які постачають йому харчові продукти, тобто забезпечити простежуваність.

Відтак, щоб переорієнтуватись на нові вимоги, передбачається 5-річний перехідний період для підприємств з малими потужностями. В переважній більшості суб’єкти господарювання, які надають послуги харчування в освітніх закладах відносяться саме до цієї категорії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах