Суспільство  |  02.03.18  |  п'ятниця
 

Навчальні заклади Львова не закриватимуть через економію газу

Скорочення споживання блакитного палива за рекомендаціями Міненерго місто планує досягнути впровадженням тимчасових заходів, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 2 березня, НАК "Нафтогаз України" звернулася до громадян із закликом зменшити впродовж наступних 3-4 днів обсяги споживання газу з метою зменшення можливих наслідків енергетичного шантажу з боку РФ.

Як зазначили у прес-службі ЛМР, теплопостачання львівських навчальних закладів переведуть в ощадливий режим. Водночас у приміщеннях обіцяють забезпечити температуру, необхідну для того, аби навчальний процес проходив нормально і в комфортних умовах.

Наразі здійснюється подача тепла до всіх споживачів підприємств теплопостачання: для населення, а також до шкіл, дитсадків, лікарень, поліклінік тощо.

Протягом вихідних у навчальних закладах підтримуватимуть температуру мінімально необхідну для роботи систем теплопостачання і запобігання замерзанню трубопроводів.

Зменшити споживання газу впродовж наступних 4 днів закликали також власників індивідуальних газових котлів.

Нагадаємо, рекомендації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України призупинити до 6 березня роботу навчальних закладів пов'язані з газовою кризою.

До слова, у зв'язку з захворюваністю на грип тимчасово зупинено навчання у трьох львівських школах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах